Drevenica Horec

 Ubytujte sa v romantickej drevenici priamo pod Kráľovou hoľou.

Drevenica Horec, Šumiac

Drevenica Horec je novopostavená drevenica so zachovaním tradičného horehronského štýlu a ponúka ubytovanie pre skupiny do 12 osôb.

Na prízemí je kompletne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na poschodí sú dve spálne a medziizba s ďalším WC. Ku komfortu prispieva podlahové kúrenie kúpeľni, práčka a umývačka riadu, nechýba TV, DVD prehrávačom, WiFi, mapy, spoločenské hry a hračky pre deti.

Na veľkom oplotenom pozemku sú miesta na parkovanie, ohnisko, kryté sedenie, krb, hojdačky a v letných mesiacoch záhradná trampolína. Tichá lokalita poskytuje kľud a súkromie.

Cena závisí podľa počtu osôb, dĺžky pobytu a sezóny. Minimálna cena za objekt je 95€ v lete a 120€ v zime.

Krátke informácie

Kuchyňa, vlastná príprava jedál Detská postieľka
Kúpeľňa so sprchou Oplotený pozemok
WiFi pripojenie Prenájom celého objektu
Pes vítaný Celoročne

 12 osôb    od 95€ / noc / chata

 

Galéria

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”340″ thumbnail_height=”227″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Napíšte nám

 

Juraj a Miroslava Žiakovci

Adresa: Žltý piesok 5, 97401 Banská Bystrica

Tel.: 0915 200 092

Email: info@kralova-hola.sk

Web: http://kralova-hola.sk/